Avokádový zázrak

18. 4. 2016
Avokadovy-olej-Ladybio
Dívá se na vás ráno v zrcadle unavená a zašedlá pleť, která pomalu prozrazuje za vás, kolikpak svíček na dortu sfouknete o narozeninách letos? Pak na nic nečekejte (líp totiž bohužel nebude!) a vrhněte se rovnýma nohama do boje. Pokud nevěříte na zázračné vodičky a krémíky, ale přesto byste rádi svůj kosmetický arzenál obohatili o nějakou tu novinku, rozhodně zbystřete! Mám pro vás totiž zajímavý tip, o kterém zatím moc lidí tušení nemá. Jde o avokádový olej, který jsem si jen tak pracovně sama pro sebe překřtila na "botox v lahvičce". Jakpak to?

Avokádový olej je totiž přímo nabitý vitaminy A, D a E, které jsou základními stavebními kameny nádherné pokožky bez vrásek. Ostatně - určitě jste už zaslechli, že avokádo s medem se doporučuje jako vysoce funkční pleťová maska na vyživení mdlé pleti bez života, na kterou si brousí zoubky první vrásky. Proč si tedy nedopřát koncentrát, který se používá přece jen nesrovnatelně pohodlněji, než plody avokáda, která musíte pracně rozmašírovat vidličkou v misce a následně ještě řešit, "kam s ním", až vám začne odpadávat po čtvrthodince z obličeje...? :-)
 
avokadovy-olej, Ladybio
Navíc olej můžete používat jak místo vaší obvyklé ranní či večerní péče (namísto krému), tak jej lze využít právě pro míchání pleťových masek. V prvním případě stačí doslova pár kapek, které rozetřete na čistou, termální nebo květinovou vodou svlaženou pleť. Uvidíte, že olej se do kůže doslova vpije a ta bude rázem jako vyměněná! V případě druhém můžete třeba lžičku oleje smíchat s banánem, nebo jílem a voilá - vlastní pleťová maska je na světě!

Mimochodem - pamatujete si na poslední dovolenou, kdy jste pustili z hlavy veškeré starosti a celý týden jste na pláži jen odpočívali s knížkou v ruce a šumením mořských vln za zády? A teď si představte, že onen odpočatý výraz si můžete dopřávat každý den! Nemožné? Tak zkuste avokádový olej zařadit do své pravidelné péče o pleť a uvidíte, že od prvního použití z něj budete nadšení!